Margot Robbie, Yırtıcı Kuşlar’ın Öncelikli Olma Nedenini Açıkladı.

Hollywood
Margot Robbie, Yırtıcı Kuşlar: Ve Muhteşem Harley Quinn filminin 2020’de vizyona girecek filmleri arasındaki önemini açıkladı.

Margot Robbie‘nin 7 Şubat‘ta izleyiciyle buluşacak Yırtıcı Kuşlar: Ve Muhteşem Harley Quinn filminin kendisi için öncelikli olma nedenini açıkladı.  2020’de ve sonrasında vizyona girecek toplam 7 filme imza atan; bunlardan Gotham City Sirens ve Joker‘i sonlara saklayan 29 yaşındaki oyuncu duruma şu sözlerle açıklık getirdi.

Suicide Squad zamanında Harley’in çok büyük bir hayran kitlesi olduğunu fark ettim. Birds of Prey‘i okumaya başladığımda ise DC’nin çok fazla havalı kadın karakteri olduğunu ancak insanların onlar hakkında yeterinci bilgi sahibi olmadığını anladım. Yırtıcı Kuşlar: Ve Muhteşem Harley Quinn‘in bu karakterleri tanıtmak için harika bir fırsat olduğunu düşündüğüm için projeye öncelik verdim” dedi.

Gotham City Sirens filminde 3 karakter olduğunu ve tanındıkları belirten Robbie “Yırtıcı Kuşlar ile daha fazla kadın karakteri izleyiciyle buluşturabileceğiz” ifadelerini kullandı.

Margot Robbie; 7 Şubat 2020‘de seyirciyle buluşmaya hazırlanan Yırtıcı Kuşlar: Ve Muhteşem Harley Quinn (filminden sonra sırasıyla şu filmlerle beyazperde olacak:

Yırtıcı Kuşlar

Peter Rabbit 2

The Suicide Squad

Ruin

Joker/Harley Quinn Projesi

Marian

Gotham City Sirens

Barbie

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up