Müfit Can Saçıntı’dan Türkiye yapımı ilk YouTube filmi geliyor

Türkiye

Mandıra Filozofu filmiyle Müfit Can Saçıntı’nın Türkiye yapımı ilk YouTube filmi olan Maskeler de Düşer çok yakında seyircisiyle buluşacak.

Mandıra Filozofu filmiyle adını tüm Türkiye’ye duyuran yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı‘nın yeni filmi çok yakında seyircisiyle buluşacak. YouTube‘da yayınlanacak olan Maskeler de Düşer, ilk Türk yapımı uzun metrajlı YouTube filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin ilk gösterimi YouTube üzerinden ücretsiz bir şekilde gerçekleşecek.

Daha önce Mandıra Filozofu, Yaşamak Güzel Şey ve Babamın Ceketi filmlerini yöneten Müfit Can Saçıntı, yeni filmi olan Maskeler de Düşer‘i kendi YouTube kanalından yayınlayacak. YouTube kanalını yönetimini ise Wediacorp üstleniyor.

Başrolünde Müfit Can Saçıntı’nın yer aldığı Maskeler de Düşer filminin oyuncu kadrosunda ise Fulden Akyürek, Umut Oğuz, Sami Aksu, Ömer Duran, Uğur Batı gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Yusuf çocuğunun ameliyatı için usulsüz bir şekilde para kazanır. Ancak para Yusuf’u bozar. Hemen bir sevgili bulur. Karısını boşayıp yurtdışına kaçmayı planlar. Ancak koronavirüs salgını planları altüst eder. Kapana kısılan Yusuf çevresine para dağıtır. Ancak para herkesi bozmaktadır. Sonunda Yusuf sevginin önemini anlar ve karısına geri döner.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up