Mandıra Filozofu İstanbul’un Afişi Görücüye Çıktı!

Genel

13 Mart’ta vizyona girecek olan yılın merak edilen filmi “Mandıra Filozofu İstanbul” un afişi yayınlandı.

İstanbul temalı afişte, Mandıra Filozofu Mustafali’nin,  şehrin silüetini bozan gökdelen inşaatlarına  ve trafiğe karşı olduğu vurgulanıyor.

mandıra filozofu

Serinin ilk filmi Mandıra Filozofu’nun  “Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 3 Filmden Biri”  olduğunu belirten Mint Yapım, ikinci film için ise  ““Ölmeden Önce Görmeniz Gereken Bir Film Daha” diyor.

Mustafali’nin İstanbul üzerinden modern dünya ile hesaplaşmasını konu alan “Mandıra Filozofu İstanbul”un yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven, yönetmenliğini ise aynı zamanda filmin başrol oyuncusu olan Müfit Can Saçıntı üstleniyor.

Biz İstanbul’a değil, onun güzelliğine zarar veren şeylere karşıyız diyen Saçıntı filmle ilgili olarak “ Biz modern dünyanın hırslarına, ölmeyecekmiş gibi yaşamaya ve başarıya, paraya, hedeflere odaklanıp bu şehrin güzelliklerini görememeye karşıyız.” dedi

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up