Manchester by the Sea 3 Şubat’ta Vizyonda

Hollywood Yakında
Manchester by the Sea 3 Şubat’ta Vizyonda

En İyi Film ve En İyi Yönetmen dahil 6 dalda Oscar ve 5 dalda Altın Küre adayı olan Yaşamın Kıyısında – Manchester by the Sea 3 Şubat’ta vizyonda.

Kenneth Lonergan’ın yönettiği filmde Casey Affleck, Michelle Williams, Kyle Chandler ile Lucas Hedges başrolde. Film, Amerika’da bir sahil kasabasında yaşayan Chandler ailesinin duygu yüklü hikayesine odaklanıyor.

Filmin konusu şöyle:
Lee,apartman görevlisi olarak çalışan yalnız bir adamdır. Ağabeyinin ani ölümü üzerine, 16 yaşındaki yeğeni Patrick’in vasisi olma görevini üstlenir. Lee yeğeniyle beraber zor günlerin yaralarını sarmaya çabalarken, eski karısı Randi (Michelle Williams) ile yollarının ayrılmasına ve mutlu aile tablosunun ellerinden kayıp gitmesine neden olan trajik geçmişiyle de hesaplaşmak zorunda kalacaktır.

Yönetmenliğini Gangs of New York ve Analyze This gibi filmlerin senaristi Kenneth Lonergan’ın yaptığı filmin yapımcılık koltuğunda ise Matt Damon yer alıyor.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up