Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni projesi: Hayat Devam Ediyor

Diziler Manşet

Mahsun Kırmızıgül, beyaz perdede konuşulan yapıtlarıyla adını başarılı yönetmenler arasına yazdırdıktan sonra, şimdi de beyaz cama dönüyor. ATV için bir dizi projesiyle izleyicinin karşısına çıkacak olan Mahsun Kırmızıgül’ün yeni projesinin adı HAYAT DEVAM EDİYOR.

Hikaye Mahsun Kırmızıgül’e ait. Herkes tarafından seyredilmesi için hikayeyi sinemada kullanmayan Kırmızıgül, aynı zamanda ilk beş bölümünün yönetmenliğini üstlendikten sonra Hülya Birban’a görevi devredecek.

Dizinin kadrosu ise çok güçlü: Fikret Kuşkan, Arif Erkin, Meltem Miroğlu, Rana Cabbar, Şenay Gürler, Rozet Hubeş, Serkan Şenalp, Ali Barkın, Onur Tuna, Sera Tokdemir, Neslihan Atagül ve Çağla Şimşek

Proje doğuda küçük yaşta zorla evlendirilen kızların dramını konu alıyor. Kırmızıgül, yine çok konuşulacak bir konuyla cesur bir çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Sinefesto Haber Merkezi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up