M. Night Shyamalan’ın yeni filmine Gael García Bernal dahil oldu

Günün Haberi
M. Night Shyamalan’ın Universal Picture için hazırlayacağı yeni filminin oyuncu kadrosuna Gael García Bernal dahil oldu.

M. Night Shyamalan‘ın Universal Picture çatısı altında çekeceği isimsiz yeni filminin kadrosuna Gael García Bernal dahil oldu. Konusu sır gibi saklanan filmde yer alacak isimler geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Thomasin McKenzie, Vicky KriepsAaron Pierre ve Alex Wolff gibi isimlerin yer alacağı filmin 2021’de gösterime girmesi planlanıyor.

Hazırlık aşamasındaki filmin detaylarıyla ilgili hiçbir açıklama yapılmadı. Universal daha önce Shyamalan’ın “Glass”, “Split” ve “The Visit” filmleri için 35 milyon dolarlık bir üretim bütçesi finanse etmişti. Bu filmler dünya genelinde 600 milyon dolardan fazla hasılata ulaştı.

Çekim takvimiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmayan filmin, oyuncu kadrosuyla oldukça büyük bir prodüksiyon sürecinden geçeceği tahmin ediliyor.

Kaynak: Deadline

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up