M. Night Shyamalan’ın Yeni Dizisi Servant’tan İlk Fragman

Diziler

M. Night Shyamalan’ın yeni dizisi Servant’tan ilk uzun fragman yayınlandı.

Apple’ın yeni dijital platformu Apple TV+ ve M. Night Shyamalan’ın iş birliğiyle hazırlanan Servant dizisinden ilk uzun soluklu fragman yayınlandı.

1 Kasım’da yayın hayatına başlayan Apple TV+‘ın yeni dizisi Servant, yeni doğan bebekleri hayatını kaybeden Philadelphialı bir çifte odaklanıyor. Yaşadıkları bu büyük trajediyle başa çıkabilmek için alışılmadık bir yönteme başvuran çift, uyguladıkları terapinin bir parçası olarak gerçek bir bebeğe fazlasıyla benzeyen oyuncak bir bebek alıyorlar. Bu bebekle ilgilenmesi için gizemli bir kadını dadı olarak işe alan çift, kısa süre sonra kendilerini karanlık bir güçle karşı karşıya buluyorlar. Yayınlanan bu yeni fragman, genç dadının sırlarının ortaya çıkmasıyla birlikte hikâyenin oldukça tuhaf bir hâl alacağını gösteriyor.

Başrollerinde Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Rupert Grint ve Nell Tiger Free’nin yer aldığı dizi 28 Kasım’da seyirciyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up