Louis C.K’nin Yeni Fİlmi I Love You, Daddy’den İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood
Louis C.K’nin Yeni Fİlmi I Love You, Daddy’den İlk Fragman

Dünya prömiyerini geçtiğimiz Eylül ayında Toronto’da yapan Louis C.K.n’in yeni filmi ‘I Love You, Daddy’den ilk fragman yayınlandı.

Louis C.K.’in 16 yıl aradan sonra yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin senaryosunu Vernon Chatman ile kaleme aldı. Film, 17 yaşındaki kızı 68 yaşında bir yönetmene aşık olan bir televizyon yazarını merkezine alıyor.

I Love You, Daddy’nin Konusu

Televizyon yazarı Glen’in 17 yaşındaki kızı China, okuldaki son senesini geçirmek üzere babasının yanına taşınır. Babası Glen ile birlikte bir geziye çıkan China orada genç kızlara duyduğu ilgiyle tanınan film yönetmeni Leslie ile tanışır. China’nın da Leslie’ye ilgi duyması Glen’in huzurunu bozacaktır.

Filmin kadrosunda Louis C.K.‘inin yanı sıra, Chloë Grace MoretzJohn Malkovich ile Rose Byrne, Helen Hunt, Pamela Adlon, Edie Falco ve Charlie Day yer alıyor.

35mm siyah beyaz olarak çekilen film Woody Allen’ın Manhattan filmine atıfta bulunuyor.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up