‘Loki’ ve ‘Scarlet Witch’ Dizi Olmaya Hazırlanıyor

Hollywood

Marvel tarafından Disney platformunda yayınlanacak ‘Loki’ ve ‘Scarlet Witch’ dizileri için hazırlıklar başladı. 

Marvel’ın ünlü kahramanları ‘Loki’ ve ‘Scarlet Witch’, kendi dizilerinin kahramanı olmaya hazırlanıyorlar. Disney’in Marvel evreninden çeşitli karakterleri mini dizi olarak ekrana taşıyacağı haberlerinden sonra şimdilik ‘Loki’ ve ‘Scarlet Witch’ dizileri dışında kesinleşmiş bir projenin olmadığı söyleniyor.

Marvel ve Disney konuyla ilgili açıklama yapmazken bir diğer haber ise karakterleri beyazperdede olduğu gibi Tom Hiddleston ve Elizabeth Olsen’ın canlandıracağı söylentisi oldu. ‘Variety’nin haberine göre, iki dizi de altı ya da sekiz bölümden oluşacak ve prodüksiyon bütçeleri filmlerle eş düzeyde olacak. Dizilerin prodüksiyonunu Marvel Studios yürütürken yapım sürecinde şirketin ünlü simalarından Kevin Feige rol alacak. Projeler için senarist arayışına başlandığı da diğer detaylar arasında.

Disney’in içerik platformunun 2019 sonlarında açılması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up