Liam Neeson’ın Gece Takibi 17 Nisan’da!

Dünya Yakında

Baş rollerini “Schindler’s List” ve “Non-Stop” filmlerinden tanıdığımız Oscar adayı Liam Neeson ile Joel Kinnaman ( Ejderha Dövmeli Kız), Vincent D’Onofrio (Yargıç) ve yine Oscar adayı Ed Harris’ in (”Pollock”, ‘The Hours”) üstlendiği Jaume Collet-Serra yönetmenliğindeki aksiyon gerilim filmi GECE TAKİBİ / RUN ALL NIGHT, ülkemizde 17 Nisan’da vizyona girecek.

RAN_original poster

Bir zamanlar Gravedigger olarak bilinen Brooklyn’in en üretken gangster ve tetikçisi Jimmy Conlon (Neeson) şüphesiz daha iyi günler görmüştü! Uzun süre mafya babası Shawn Maguire’ın en iyi arkadaşı ve şimdi 55 yaşında olan Jimmy geçmiş günahları ve 30 yıldır bir adım gerisinde kendisini takip eden dedektif polis memuru  (D’Onofrio) tarafından esir alınmıştır. Son zamanlarda Jimmy’ nin tek tesellisi bir kadeh viski bardağının dibinde gibi görünmektedir.

Ancak, Jimmy kendisinden uzun zaman önce uzaklaşmış oğlu (Kinnaman) hedef haline geldiğinden, suç dünyasındaki ailesi ve kendisini uzun zaman önce terk etmiş gerçek ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Kaçak Mike ile birlikte Jimmy’nin geçmiş hatalarının tek kefareti oğlunu, kendisiyle yüzleştiği bu aynı kader çıkmazında bir silahın ucundan korumak olacaktır.

Jimmy’nin kafasını çevirebileceği hiç bir güvenli yön kalmamışken işleri doğru tamamlayabilmesi ve yalan sadakatleri fark edebilmesi için sadece bir gecesi vardır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up