“Leyla ile Mecnun Filmi Çekebiliriz”

Günün Haberi Türkiye
Leyla ile Mecnun dizisinde efsane İsmail Abi karakterini canlandıran Serkan Keskin Leyla ile Mecnun filmi çekebilecekleri müjdesini verdi.
Keskin, “Gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek Leyla ile Mecnun’un filmini yapabiliriz” dedi.

Yakın zamanda Cingöz Recai filminde karşımıza çıkacak olan Serkan Keskin, NTV Radyo’ya 20 Dakika programına konuk oldu. Son dönemdeki projeleri hakkında bilgi veren Keskin efsane dizi Leyla ile Mecnun hakkında da konuştu.

“LEYLA İLE MECNUN’UN FİLMİNİ YAPABİLİRİZ”

Keskin, kendisinde en çok iz bırakan karakterin Leyla ile Mecnun’daki “İsmail abi” olduğunu itiraf etti.

Leyla ile Mecnun’un sinema filminin yapılmasını kendi aralarında hep konuştuklarını anlatan ünlü oyuncu, “Her birimiz şu an farklı projelerde yer alıyoruz. Zaten film yapmak programlayarak olmamalı. Gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek bir araya gelir ve o zaman Leyla ile Mecnun’un filmini yaparız” dedi. Ayrıca Keskin, “O dönem ‘Bir müzik grubu kursak mı?’ gibi bir düşüncemiz vardı. Bir gün hepimiz birbirimizi çok özleyip bir araya gelebiliriz ve grubumuzu da kurabiliriz” dedi.

Gelecekte planları arasında film çekmek olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Bazen film hayalleri kuruyorum. O kadar işin içindeyim ki ister istemez bir şeyleri görüyorsunuz ve öğreniyorsunuz. Hikayelerim, fikirlerim var. Ama benim için öncelik oyunculuk” dedi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up