Leyla İle Mecnun Ekibi İTÜ’de Gençlerle Buluştu

Diziler Manşet

Son dönemin en çok izlenilen ve farklı tarzıyla oldukça sevilen dizisi ‘Leyla ile Mecnun’un oyuncuları ve senaristi İTÜ Yatırım Kulübü’nün düzenlediği bir etkinlik ile üniversiteli gençlerle buluştu.

Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde düzenlenilen söyleşiye Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Osman Sonant, Zeynep Çamcı, Cengiz Bozkurt ve dizinin senaristi Burak Aksak katıldı. İstanbul’un dört bir yanında söyleşiye katılmak için gelen gençler üniversitenin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Mecnun’uyla, Sedef’iyle, Erdal Bakkal’ıyla, İskender’iyle, İsmail Abi’siyle,  Hırsız Yavuz’uyla birlikte dizinin senaristi Burak Aksak’ın  katıldığı  söyleşi  yaklaşık 2 saat  sürdü.  Soru cevap  şeklinde  ilerleyen  söyleşide dizinin  yazım  aşamaların  nasıl   olduğu  ve ilerleyen  bölümlerde  dizide  neler  olabileceği  hakkında  konuşuldu. Ekip dizinin ilerleyen zamanlarda sinema  filmine  dönüştürülebileceğinin sinyalini verdi.

Söyleşinin  sonunda  İTÜ Yatırım  Kulübü ve  dizi  ekibi  1. yılını  dolduran  dizi  için  pasta  kestiler.  Ve  herkes  olaysız  dağıldı :)

Zuhal Tuzcu’nun Haberi / Sinefesto Haber Merkezi

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up