Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt Tarantino’nun 9. Filminde Başrolde

Günün Haberi Hollywood
Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt Tarantino’nun 9. Filminde Başrolde
Quentin Tarantino’nun dokuzuncu filminin başrolünü Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt üstlenecek. Filmin adı da belli oldu: Once Upon a Time in Hollywood – Bir Zamanlar Hollywood’da.

Her Tarantino filminde olduğu gibi üç haftada bir ‘bilgilendiriliyoruz’. Quentin Tarantino‘nun 9. filminin adı belli oldu ve kadrosu da yavaş yavaş şekilleniyor.. Once Upon a Time in Hollywood (Bir Zamanlar Hollywood’da) adıyla sinemalarda olacak filmin başrolünde DiCaprio ve Pitt var.

Deadline’ın haberine göre DiCaprio filmde gözü sinemada olan bir dizi oyuncusu Rick Dalton olarak karşımıza çıkacak ve Sharon Tate ile komşu olacak. Brad Pitt ise Dalton’ın dublörü ve arkadaşı olan Cliff Booth’u canlandıracak.

Bilindiği üzere Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio Martin Scorsese’nin kısa filmi The Audition‘dan başka hiçbir filmde aynı sahnede olmamışlardı.

YENİ GELİŞME: Filmin kadrosuna Margot Robbie de katıldı. Robbie filmde yönetmen Roman Polanski’nin Mansonlar tarafından öldürülen eşi Sharon Tate’yi canlandıracak.

Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood’un tarz olarak Pulp Fiction’a en yakın filmi olacacağını söyledi. DiCaprio ise “Çekilmemiş bir film hakkında konuşmak zor ancak Brad Pitt‘le çalışacağım için inanılmaz derecede heyecanlıyım, bence o bizi taşıyacak. Hollywood hakkındaki filmlerin ve Singin’ in the Rain’in büyük hayranlarından biriyim. Senaryoyu okumuş bir Los Angeles yerlisi olarak gördüğüm en muhteşem senaryolardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Fantastik bir film çekmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Film, 23 Ağustos 2019‘da vizyona girecek.

BU HABERLE İLGİLİ BİR GELİŞME VAR. OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up