Lego Ninjago’dan İlk Fragman!

Hollywood

LEGO Batman Filminin gösterimine günler kala yeni bir Lego filmi daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. LEGO Ninjago Movie’den ilk fragman geldi.

Ninjago’nun macerası sizi Ninjago şehrindeki genç Loyd nam-ı diğer Yeşil Ninja’yı, gizli savaşçı ve Usta LEGO yapan arkadaşlarıyla birlikte aksiyon dolu bir mücadeleye çağırıyor. Esprili ve esprili olduğu kadar zeki Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu aynı zamanda Lloyd’un babası olan Garmadon’a karşı savaşmak zorundalar. Mekanikler mekaniklere, babalar oğullara karşı savaşıyor. Bu destansı mücadele onların kızgınlıklarını test edecek ama modern zamanın disiplinsiz ninjaları da bu sırada egolarından uzaklaşıp birlikte hareket etmeyi ve içlerindeki gerçek gücü ortaya çıkarmayı öğrenmelidirler.

Yeni macera dolu animasyon filmi Warner Bros Pictures ve LEGO® işbirliğiyle ‘LEGO Ninjago filmi’ yıldız oyuncuları Dave Franco, Justin Theroux, Fred Armisen, Abbi Jacobson, Olivia Munn, Kumail Nanjiani, Michael Peña, Zach Woods, ve efsanevi Jackie Chan ile beyaz perdeye geliyor.

Filmin senaryosunu ise Dan Hageman ve Kevin Hageman kaleme aldı. Merakla beklenen animasyon yapım ülkemizde 29 Eylül’de vizyona girecek.

Bu da İngilizce fragmanı…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up