Legion 3. Sezonuyla Ekrana Veda Ediyor

Diziler

FX’in süper kahraman dizisi Legion, 3. sezonuyla birlikte ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

Chris Claremont ve Bill Sienkiewicz’in yarattığı Marvel çizgi romanından uyarlanan Legion, üçüncü sezonuyla Haziran’da geri dönecek. Noah Hawley tarafından ekrana taşınan dizinin Hawley’nin en başında planlandığı gibi üçüncü sezonuyla final yapacağı duyuruldu.

Legion, şizofren olduğunu düşünürken dünyanın en güçlü mutantlarından biri olduğunu keşfeden David Haller’ın hikayesini işliyor. Tehlikeli bir parazitin ele geçirdiği David, dünyayı tehdit eden Amahl Farouk’u durdurmak zorunda kalıyor.

Legion’ın başlıca rollerinde Dan Stevens, Aubrey Plaza, Rachel Keller, Jeremie Harris, Bill Irwin, Jean Smart, Amber Midthunder, Katie Aselton, Navid Negahban, Jemaine Clementve Hamish Linklater gibi isimler var. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Noah Hawley, John Cameron, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb ve Jim Chory üstleniyor.

FX ve Marvel işbirliğinde ekrana taşınan Legion’ın son sezon bölümleri Haziran’da geri dönecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up