Last Christmas Filminden İlk Fragman

Hollywood

Başrollerini Emilia Clarke ve Henry Golding’in üstlendiği “Last Christmas” filminden ilk fragman yayınlandı.

Başrolünü Emilia Clarke ve Henry Golding’in paylaştığı romantik komedi türündeki Last Christmas filminden ilk fragman seyircilerin beğenisine sunuldu.

Romantik komedi filmi “Last Christmas”ın yönetmen koltuğunda Ghostbusters: Hayalet Avcıları, The Heat ve Küçük Bir Rica gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen yönetmen Paul Feigoturuyorken, oyuncu kadrosunda Emilia Clarke ve Crazy Rich Asians’ın popüler oyuncusu Henry Golding’in yanı sıra; Emma Thompson, Michelle Yeoh, Rebecca Root ve Nasir Jama gibi isimler yer alıyor.

Romantik komedi filminin konusu; Kate, Londra’da yaşayan genç bir kadındır. Hayatında birçok yanlış karar alan genç kadın aynı zamanda elf rolünü üstlendiği bir Noel dükkanında çalışmaktadır. Birden bire Tom, Kate’in hayatına adım atacak ve gerçek olamayacak kadar çok şaşırtacaktır. Kate’in sınırlarını zorlayan Tom, Kate ile birlikte Londra’nın en güzel zamanlarında yeni bir başlangıç yapmaya çalışmaktadır. Her ne kadar ikili için hiçbir şey yolunda gitmese de, kalplerinin sesini dinlemeleri zor olmayacaktır.

Romantik komedi “Last Christmas”ın ülkemizde 21 Kasım 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up