Lana Del Rey’in Yeni Şarkısı Disney’den Malefiz Filminde

Dünya

MALEFICENT

 30 Mayıs 2014’de vizyona girecek olan “Disney’den Malefiz” filminde yer alan “Once Upon a Dream”in daha önce hiç duyulmamış Lana Del Rey versiyonu, 26 Ocak’ta gerçekleşen 56. Grammy ödülleri gecesinde filmin 90 saniyelik  kısa videosuyla izleyiciye sunuldu. Lana Del Rey’in, klasikleşen Disney filmi Uyuyan Güzel’den uyarladığı bu benzersiz yorum, Disney’den Malefiz filminin kapanış  jeneriğinde yer alıyor.

Filmin fragmanı için tıklayın!

Lana Del Rey’in “Once Upon a Dream” şarkısı sadece kısa bir süre icin Google Play, ile Google’in müzik, film ve oyun indirilebilen online satış noktalarından ücretsiz olarak indirilebiliyor.  [http://smarturl.it/ldrgps1].

“Disney’den Malefiz”, Disney’in “Uyuyan Güzel”indeki en kötü karakterlerden birini  ele alarak tertemiz bir kalbin ihanetle nasıl taşa dönüştüğünü resmediyor. İntikam duygusuyla dolan Malefiz, acımasızca, kralın yeni doğan bebeği Aurora’ya geri dönüşü olmayan bir büyü yapar. Aurora büyüdükçe hem orman krallğına  hem de mirasına sahip olduğu insan krallığına sevgi beslemeye başlar. Malefiz ise Aurora’nin bu iki dünyayı tamemen değiştirecek olduğunu ve barışın anahtarını  elinde tuttuğunu farkeder.

Filmin başrolünde Malefiz’i canlandıran Angelina Jolie yer alıyor. Ona Sharlto Copley, Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville eşlik ediyor.

“Disney’den Malefiz”in yapımcısı  Joe Roth; yönetmen kotuğunda ise Robert Stromberg oturuyor. Uygulayıcı yapımcıları ise Angelina Jolie, Don Hahn, Palak Patel, Matt Smith ve Sarah Bradshaw. Senaristliğini Linda Woolverton’ın üstlendiği “Disney’den Malefiz”” 30 Mayıs 2014’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up