Labirent’in Fragmanı Yayınlandı!

Fragmanlar Manşet

Meltem Cumbul ve Timuçin Esen’in iki ajanı canlandırdığı Labirent filmi 23 Aralıkta vizyona girecek.

 

Tolga Örnek’in yönettiği, Meltem Cumbul ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı, Sarp Akkaya, Melike Güner, Rıza Kocaoğlu, Umut Kurt, Ozan Bilen, Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin de yer aldığı ‘Labirent’ filminin fragmanı yayınlandı.

Yeni filminde kamerasını bölgemizdeki casusluk dünyasına çeviren  yönetmen Tolga Örnek, Labirent’te, istihbarat ve terörizmi, doğu ile  batı arasında geçiş yolu olarak kabul edilen bir ülkenin bakış açısından  anlatıyor. Cumbul ve Esen’in iki ajanı canlandırdığı Türk-Alman ortak yapımı film 23 Aralıkta vizyona girecek.

Labirent, istihbarat ve terörizmi, doğu ile batı arasında geçiş yolu olarak kabul edilen bir ülkenin bakış açısından anlatıyor. Gerek görsel dili ve dinamizmi, gerekse filmin fikrinin doğduğu coğrafya nedeniyle bugüne kadar bu türde yapılan filmlerden farklılık gösterecek olan Labirent, 2012’nin en iddialı yapımlarından biri olacak.


sinefesto.com/ Gizem Uyanık

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

1 Yorum

  1. oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bir film ama fragman film hakkında olması gerekenden fazla şeyler söylüyor gibi geldi…

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up