La Casa de Papel’in 3. Sezonundan İlk Tanıtım

Diziler

Netflix, İspanyol dizisi ‘La Casa De Papel’in 3. sezonundan ilk görüntüleri paylaştı.

 

Büyük bir hayran kitlesine sahip İspanyol dizisi ‘La Casa De Papel’in 3. sezonundan paylaşılan görüntülerde eski sezonlardan tanıdığımız karakterlerin buluşmasını izliyoruz.

3. sezonda yeni isimlerin kadroya dahil olduğunu görüyoruz.  Bu isimler: Hovik Keuchkerian “Bogota”, Najwa Nimri “Alicia”, Fernando Cayo “Tamayo” ve “The Engineer” olarak ekibe katıldığı önceden duyurulan Rodrigo de la Serna.

Ayrıca yeni sezonda Berlin hayranlarını bir de sürpriz bekliyor: İkinci sezonda ölen Berlin’i (Pedro Alonso) 3. sezon tanıtım videosunda görüyoruz. Bu da yeni sezonun Berlin’in gerçek hikayesiyle ilgili sürprizlere gebe olduğunu gösteriyor.

La Casa De Papel, birinci ve ikinci sezonuyla, 2018’de en çok izlenen yabancı dildeki Netflix içeriği oldu. Netflix yakın zamanda, Vancouver Media’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yaratıcısı Álex Pina ile anlaştıklarını duyurmuştu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up