Kuşlar Şehrinde Macera

Vizyondakiler

Kuşlar Şehrinde Macera

Yönetmen: Wayne Thornley

Orjinal Seslendirme: Leonard Nimoy, Jeremy Suarez, Abigail Breslin, Jeff Goldblum, Samuel L. Jackson, Jenifer Lewis, Jim Cummings, Jamal Mixon, Richard E. Grant, David Shaughnessy, Noureen DeWulf, Tania Gunadi, Deep Roy, Phil LaMarr, Kristen Rutherford

Türkçe Seslendirme: Yekta Kopan, Pınar Erengil, Mazlum Kiper, Hüseyin Özay

Tür: Aile, Animasyon, Komedi, Macera

Yapım Yılı: 2012 (83 dk)

Vizyon Tarihi: 7 Mart 2014

Senaryo: Camilla Bubna-Kasteliz, Andrew Cook, Raffaella Delle Donne

Yapım Şirketi: Triggerfish Animation, 120dB Films

Yapımcı: Anthony Silverston, James Middleton, Mike Buckland, Stuart Forrest

Müzik: Bruce Retief

Yapım Ülkesi: Güney Afrika

Orjinal Dil: İngilizce

Orjinal Adı: Zambezia

Dağıtıcı Firma: Medyavizyon

Web Sitesi: www.zambeziamovie.com

Film Hakkında

Wayne Thornley, ilk yönetmenlik denemesi üç boyutlu animasyon filmi ”Kuşlar Şehrinde Macera” ile beyazperdede izleyicilerin karşısına çıkacak.

Naif olduğu kadar hareketli de bir kartal olan Kai, şansını Zambezia isimli ünlü ve eğlenceli kuşlar şehrinde denemeye karar verir ve babasını bırakıp buraya doğru yola çıkar. Burada hem kökenlerine gerçeği bulmak hem de şehri savunurken topluluğun bir parçası olmak ister.

Sert bir adam olan babası Tendai ile uzaklarda ve yalnız yaşayan Kai, Zambezia’dan ilginç bir Leylek olan Gogo ve onun co-pilotu olan sevimli çulha kuşu Tini hayatına girince orada daha canlı bir hayat olduğunu düşünmeye başlar.

Kai onlardan Zambezia isimli kuş şehrini duyar ve orada kendisi gibi yetenekli bir uçucu için heyecan verici fırsatların olduğunu. Babasıyla girdiği bir tartışmada, babasının Zambezia hakkında zaten birçok şey bildiğini ama kendisine hiç bahsetmediğini anlar. Babasının bu ihanetinden incinen ve öfkelenen Kai, yaşadıkları şehir Katundu’dan ayrılıp nehrin aşağı kısmına doğru yola koyulur.

Kuşlar Şehrinde Macera Film Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up