Kürk Mantolu Madonna’yı Fatih Akın Yönetebilir

Manşet Türkiye
Kürk Mantolu Madonna’yı Fatih Akın Yönetebilir
Altı ayda bir gündeme düşen Kürk Mantolu Madonna’nın filmi için yeni bir gelişme var: Sinema haklarını Ay Yapım’ın aldığı Kürk Mantolu Madonna’yı Fatih Akın yönetebilir.

Kürk Mantolu Madonna’nın bu yıl içinde çekilmesi bekleniyor. Box Office Türkiye‘nin haberine göre Ay Yapım‘ın patronu Kerem Çatay WorldScreen‘e verdiği röportajda göre filmin prodüksiyon sürecinin Almanya’da gerçekleşeceği ve iki dilde çekilecek. Milliyet yazarı Sina Koloğlu ise, Çatay‘ın röportajına değinerek filmi Almanya’da çekecek ismin Fatih Akın olacağını köşesine taşıdı. Yazıda Akın’ın ünlü kitabın uzun süredir peşinde olduğundan ve Ay Yapım‘ın son olarak Akın‘da karar kıldığından bahsediliyor. Film çekimlerine yazın sonunda başlanacağı belirtiliyor.

Geçen yıl içerisinde filmin yapımcılığı için Harvey Weinstein ile anlaşılmış fakat Weinstein‘ın ortaya çıkan taciz ve cinsel istismar suçlarından sonra proje sürüncemede kalmıştı.

Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kürk Mantolu Madonna İçin Marion Cotillard’a Teklif

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up