Kuklalı Köşk 19 Nisan’da Sinemalarda

Manşet Türkiye

Mustafa H. Öztürk’ün yönetmenliğini üstlendiği TRT Çocuk’un sevilen yapımı Kuklalı Köşk, 19 Nisan’da sinemalarda!

Yönetmenliğini Mustafa H. Öztürk’ün üstlendiği Kuklalı Köşk filmi, reel animasyon kategorisinde bir çocuk ve aile komedisi. Film canlı kuklaları çalıp zengin olma hayalleri kuran hırsızların başına gelen maceraları anlatıyor.

Bir akşam, Müşfik’in arkadaşlarının davetine katılmak içine evden çıkması kuklaların hayatlarında hiç karşılaşmadıkları bir macera yaşamalarına neden olur. Behçet ve Riko adında iki hırsız, Müşfik’in evde olmadığını düşünerek eve girerler. Ne var ki Müşfik, giderken köşkü kuklalara emanet etmiştir. Kuklalar, Behçet ve Riko’ya karşı kendilerine emanet edilen köşkü savunmaya başlarlar. Behçet ve Riko ise canlı, yürüyen, konuşan kuklaları gördüklerinde şaşkına dönerler. Kuklalardan iyi bir para kazanacağı düşüncesiyle her şeyi unutup kuklaları ele geçirmeye çalışırlar. Bilmedikleri şey ise kuklalar hiç de kolay lokma olmadığıdır.

Filmin oyuncu kadrosunda Kadir Çöpdemir, Serkan Şengül, Ali Uyandıran ve Asena Tuğal gibi isimler bulunuyor.

Merakla beklenen film 19 Nisan’da vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up