Küçük Şeyler Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali’nde Yarışacak

Avrupa Sineması Festivaller Türkiye

Kıvanç Sezer’in çekimlerini tamamladığı yeni filmi Küçük Şeyler, 54.’sü düzenlenecek olan Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali Ana Yarışma Bölümü’nde yer alacak.

Babamın Kanatları ile birçok festivalden kazandığı ödüllerle adından söz ettiren sinemacı Kıvanç Sezer, yeni filmi Küçük Şeyler’in çekimlerini geçen haftalarda bitirmişti. Bugün paylaşılan habere göre Küçük Şeyler, tıpkı Babamın Kanatları’nda olduğu gibi dünya prömiyerini Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştirecek.

54. Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali’nde Ana Yarışma bölümünde yer alacak olan Küçük Şeyler, Babamın Kanatları ile başlayan üçlemenin ikinci filmi.

Orta sınıf mensubu Onur ve Bahar çiftinin yaşadıklarını merkezine alacak olan Küçük Şeyler’in kadrosunda Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak, Seda Türkmen, Müfit Kayacan gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up