‘Küçük Kadınlar’ Filminde Başrol Değişikliği Oldu

Günün Haberi Hollywood

‘Küçük Kadınlar’ filminde başrol olacağı bilinen Oscar ödüllü Emma Stone’nin, yoğun programından dolayı filme dahil olamayacağı açıklandı. Emma Stone yerine ise ünlü oyuncu Emma Watson ile görüşmelere başlandı.

Greta Gerwig’in 2020 yılında vizyona girecek olan Küçük Kadınlar filminde rol alacağı açıklanan Emma Stone, önümüzdeki aylarda The Favourite filminin tanıtım çalışmalarında yer alacağı için kadrodan çıktı. Aynı rol için Emma Watson ile görüşmelere başlandı.

Bol yıldızlı filmin oyuncu kadrosunda Saoirse Ronan, Meryl Streep, Timothee Chalamet, Florence Pugh, Laura Dern ve Eliza Scanlen yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini, en iyi yönetmen ve en iyi senaryo Oscar’ına aday gösterilen Greta Gerwig üstleniyor.

Louisa May Alcott’un romanından beyaz perdeye uyarlanan Küçük Kadınlar, İç Savaş sonrası Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor.

Prodüksiyonuna önümüzdeki ay başlanacak ‘Küçük Kadınlar’ filmi 3 Ocak 2020’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up