Kristen Stewart “Spencer” filminde Diana’yı canlandıracak

Günün Haberi Hollywood
Kristen Stewart, Pablo Larrain’in yeni filmi Spencer’da Lady Diana’yı canlandıracak.

Twilight serisinin ardından Snow White and the Huntsman, Personal Shopper ve Seberg filmiyle seyirci karşısına çıkan Kristen Stewart, Pablo Larrain‘in yeni filmi Spencer ile beyaz perde yolculuğuna devam edecek.

Genç oyuncunun Lady Diana’yı canlandıracağı Spencer filmi, Diana’nın son Noel tatillerinden birinde; Prens Charles’la evliliğinin işe yaramadığına karar verdiği 90’ların başında kritik bir hafta sonuna odaklanacak.

NoNerudaJackie gibi başarılı biyografik filmlere imzasını atan ve son olarak Ema ile seyirci karşısına çıkan Pablo Larrain, Deadline’a verdiği röportajda Lady Diana rolü için Kristen Stewart ile anlaştığını açıkladı. Pablo Larrain, Stewart’ın “bugünün en büyük oyuncularından biri” olduğunu söyledi.

Larrain, “Hayatının sadece üç günü ve bu kısa sürede Diana’nın kim olduğuna daha genişi daha büyük bir perspektiften bakma şansına sahip olacaksınız. Kaderinin ne olduğunu, başına ne geldiğini hepimiz biliyoruz ve oraya gitmemiz gerekmiyor. Nereye gitmek istediğini ve kim olmak istediğini ifade edebildiği bu samimi yerde kalacağız” dedi.

Hazırlıkları devam eden filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.

Kaynak: Deadline

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up