Kraliyet Ailesi Animasyon Dizisi Oluyor

Diziler
İngiliz kraliyet ailesi, komedi türünde animasyon dizisine dönüşüyor. Ailenin yaşadıkları 6 yaşındaki Prens George’un gözünden anlatılacak.

İngiliz kraliyet ailesi televizyonda yayınlanacak animasyon diziye konu oluyor. HBO Max kanalında yayınlanacak olan komedi türündeki animasyon, 6 yaşındaki Prens George’un gözünden kraliyeti anlatacak.  

Diziyi, Family Guy’ı da yazan senarist Gary Janetti kaleme alacak.

Deadline’ın haberine göre Prens Harry’yi, Orlando Bloom; Meghan Markle’ı ise Condola Rashad seslendirecek. Game of Thrones oyuncusu Iwan Rheon, Prens William’ı seslendirirken; Lucy Punch da Kate Middleton’a hayat verecek. Alan Cumming da Prens George’un dadısı Owen’i seslendirecek.

Gary Janetti, dizi haberini sosyal medya hesabından paylaşarak, “George memnun” yorumunu yazdı.

Dizi, tahtın en genç varisinin gözünden bir kraliyet taşlaması niteliği taşıyacak, bir kraliyet çocuğu olmanın sıkıntılı yönlerini gösterecek.

HBO Max yöneticisi Sarah Aubrey, “Gary’nin Instagram’da yarattığı ve takipçilerinin zaten tanıdığı bir şeyi hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. George eğlenceli, şoke edici ve şaşırtıcı şekilde tatlı olabilir. Gary’nin küçük ekranda yaptığı şeyi büyük ekranda görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Gary Janetti, Instagram hesabında, Prens George’un gözünden olayları değerlendiren eğlenceli paylaşımlar yapıyor. Örneğin amcası Prens Harry’nin kucağında Archie ile fotoğrafına, Janetti’ye göre Prens George’un yorumu, “Gitgide şirinleşiyor. 2020’den nefret ediyorum” şeklinde oluyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up