Kral Arthur’un Gösterim Tarihi Ertelendi

Gelecek Program

Dün Star Wars 8 için verdiğimiz ‘acılı’ haberi bugün de Kral Arthur için veriyoruz. Yönetmenliğini Snatch, Sherlock Holmes serisi, Kod Adı: U.N.C.L.Eve Rocknrolla gibi yapımlarla sinema tarihine kazıyan Guy Ritchie‘nin üstlendiği Knights Of The Roundtable: King Arthur filmi için vizyon tarihi bir kez daha ileriye çekildi.

Daha önce 22 Temmuz 2016’dan 17 Şubat 2017’ye ötelenen tarih bu kez de Mart 2017’ye çekildi. Eski vizyon tarihinde 20th Century Fox’un Maze Runner: The Death Cure ve Sony’nin Bad Boys III filmleri ile mücadele etmek zorunda kalacak filmin yeni vizyon tarihi ise Lionsgate’in Power Rangers‘ıyla aynı döneme denk gelecek. Sons of Anarchy‘nin gözde yıldızı Charlie Hunnam‘ın başrolünü üstlendiği filmde Arthur‘un büyük aşkı Guinevere karakterini ise Àstrid Bergès-Frisbey canlandıracak. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jude Law, Djimon Hounsou ve Katie McGrath yer alıyor.

Toplamda 6 film olarak düşünülen Kral Arthur serisi bilinen efsaneyi farklı bir açıdan anlatma amacı güdüyor. Ritchie‘nin temel aldığı Kral Arthur bebek yaşta yetim kalıp 3 hayat kadını tarafından büyütülen ve yaşadığı sokağı korumakla görevli bir karakter olacak. Hunnam rolüyle ilgili olarak, “Biraz kaba bir karakter ama bir mücadeleci. Bir dolandırıcı ve sokak çocuğu. İnsanların sandığından çok daha keskin uçları var. Klasik Guy Ritchie tarzı bir portre” diye konuşmuştu.

Film yeni bir erteleme olmazsa Amerika’da 24 Mart 2017 tarihinde seyirci ile buluşacak.

______

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up