Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Koronavirüs Nedeniyle Ertelenen Filmlerin Yeni Vizyon Tarihleri

İşte yeni tarihler.

Yayınlandı

tarihinde

Koronavirüs yüzünden vizyon tarihi ertelenen No Time to Die, Top Gun: Maverick gibi dev bütçeli yapımların yeni gösterim tarihleri belli oldu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve birçok sektörü derinden etkileyen koronavirüs nedeniyle sinema sektörü de büyük ölçüde etkilenmişti. Bu yıl merakla beklenen dev bütçeli filmlerin vizyon tarihi erlenmiş, birçok yapımın çekimlerinin durdurulduğu açıklanmıştı.

Büyük bütçeli yapımların bu dönemde global seyahat ve halka açık alanlarda toplanma sınırlandırmalarını göz önüne alarak verdikleri kararlar sonucu birçok filmde vizyon değişikliği oldu.

No Time to Die, Tom Cruise‘un başrolünde yer aldığı Top Gun: Maverick, Hızlı ve Öfkeli 9, Disney’in Mulan filmi, X-Men’in The New Mutants ve Guillermo del Toro‘nun yapımcılığını üslendiği Antlers‘ın, Wonder Woman 1984 ve ilk filminden sonra büyük ses getiren Sessiz Bir Yer 2 gibi dev bütçeli yapımlar, vizyon tarihinin ertelendiğini açıklayan ilk filmlerdi.

Vizyon tarihi ertelenen filmlerin yeni gösterim tarihleri:

Sessiz Bir Yer 2

Yeni Vizyon Tarihi: 04 Eylül 2020

No Time to Die

Yeni Vizyon Tarihi: 25 Kasım 2020

Mulan

Yeni Vizyon Tarihi: 24 Temmuz 2020

Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan 

Yeni Vizyon Tarihi: 15 Ocak 2021

The Secret Garden

Yeni Vizyon Tarihi: 14 Ağustos 2020

The New Mutants

Yeni Vizyon Tarihi: Belirsiz

Antlers

Yeni Vizyon Tarihi: Belirsiz

Black Widow

Yeni Vizyon Tarihi: 06 Kasım 2020

Antebellum

Yeni Vizyon Tarihi: Belirsiz

Morbius

Yeni Vizyon Tarihi: 19 Mart 2021

Jungle Cruise

Yeni Vizyon Tarihi: 30 Temmuz 2021

The French Dispatch

Yeni Vizyon Tarihi: 16 Ekim 2020

Minyonlar 2: Gru’nun Yükseliş

Yeni Vizyon Tarihi: 02 Temmuz 2021

Free Guy

Yeni Vizyon Tarihi: 11 Aralık 2020

Top Gun: Maverick

Yeni Vizyon Tarihi: 23 Aralık 2020

Atlantik Savaşı

Yeni Vizyon Tarihi: Belirsiz

Wonder Woman 1984

Yeni Vizyon Tarihi: 14 Ağustos 2020

Hızlı ve Öfkeli 9 

Yeni Vizyon Tarihi: 02 Nisan 2021

Thor: Love and Thunder

Yeni Vizyon Tarihi: 18 Şubat 2022

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

Yeni Vizyon Tarihi: 31 Temmuz 2020

Run

Yeni Vizyon Tarihi: Belirsiz
Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Scarlett Johansson “Disney”e Dava Açtı

Black Widow filminin ardından davalık oldular!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Son olarak Black Widow filmiyle bilrikte çalışma fırsatı yakalayan Scarlett Johansson ve Disney davalık oldu.

Geçtiğimiz haftalarda sinemalarla eş zmaanlı olarak Disney +’ta da gösterime giren Black Widow filminin ardından filmin başrol oyuncusu Scarlett Johansson ile Disney davalık oldu. Disney‘e dava açan Johansson, imzaladığı kontratın ihlal edildiğini öne sürdü.

218 milyon dolar gişe hasılatı ile pandemi dönemi en iyi çıkışlardan birine imza atan filmde Johansson, alacağı ücretin büyük ölçüde gişe hasılatına dayanması üzerine bir anlaşmaya vardılarını açıkladı. Johansson, filmin Disney+’da yayınlanması ardından sinemada filmi seyredenlerin sayısının azalmasından muzdarip olduğunu belirtti. Wall Street Journal’ın yayınladığı habere göre Johansson, film Disney+’ta yayınlandığı için 50 milyon dolardan fazla kazanmasının mümkün olmadığını duyuruldu.

Disney ise yaptığı açıklma ile davanın hiç bir değerinin olmadığını ve korona önemleri kapsamında böyle bir karara vardıklarını belirtti.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Steven Spielberg Otobiyografisine 4 Yeni İsim Dahil Oldu

The Fabelmans’ın oyuncu kadrosu genişliyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Steven Spielberg’ün otobiyografik filmi “The Fabelmans”ın oyuncu kadrosuna dört yeni ismin dahil olduğu resmi olarak duyuruldu.

Steven Spielberg‘ün hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstleneceği “The Fabelmans” otobiyografik filminin oyuncu kadrosu genişliyor. Prdoüksiyonuna halen devam edilen filmin oyuncu kadrosuna Judd Hirsch, Jeannie Berlin, Robin Bartlett ve Jonathan Hadary‘nin dahil olduğu resmi olarak duyuruldu.

Filmin geri kalan oyunu kadrosunda ise Blue Valentine ile parlayan Michelle Williams, komedyen Seth Rogen ve There Will Be Blood, Little Miss Sunshine, Okja gibi dikkat çeken filmlerde yer almış Paul Dano bulnuyor.

Okumaya Devam Et

Günün Haberi

Bob Odenkirk “Better Call Saul” Setinden Hastaneye Kaldırıldı

Bob Odenkirk sette fenalaştı!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Breaking Bad spin-off dizisi olarak hayata geçirilen Better Call Saul setinde Bob Odenkirk’ün fenalaşıp hastaneye kaldırıldığı resmi olarak açıklandı.

Dünyanın severek seyrettiği Breaking Bad‘in spin-off dizisi olarak hayata geçirilen Better Call Saul setinde beklenemeyen bir olay yaşandı. Dizinin altıncı sezon çekimleri için sette bulunanan usta oyuncu Bob Odenkirk‘ün fenalaşıp hastaneye kaldırıldığı resmi olarak TMZ tarafından duyuruldu.

Altıncı sezonu ile birlikte final yapacak olan dizinin çekimleri, COVID-19 nedeniyle bir süredir ertleniyorudu. Güvenlik önemleri dikkate alınarak çekimlerine başlanan dizinin New Mexico setinde yaşanan üzücü durum, setin bir süreliğine ara vermesine sebep oldu.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler