Korku Seansı 3’ün Çekimleri Bu Yaz Başlayacak

Hollywood

Amerikan sinemasına yeni bir soluk getiren James Wan’ın yapımcılığını üstleneceği Korku Seansı filminin çekimleri yaz aylarında başlayacak.

James Wan‘ın gerçek olaylardan esinlenerek hazırladığı, son yılların en sevilen korku filmi serilerinden Korku Seansı’nın devam halkası için hazırlıklara başlandı. DiscussingFilm’in haberine göre merakla beklenen devam filminin çekimlerine 3 Haziran’da Atlanta’da başlanacak.

Serinin ilk iki filmini yöneten James Wan’ın bu kez sadece yapımcı olarak yer alacağı Korku Seansı 3‘ün yönetmen koltuğunda önümüzdeki ay vizyona girecek Michael Chaves oturuyor. Filmin senaryosunu ise Aquaman’in senaristi olan David Leslie Johnson-McGoldrick kaleme alıyor.

Yeni filmle ilgili konuşan James Wan, 3. film için ’80’li yıllarda geçmesi gerektiğini düşünüyorum’ demişti. Korku Seansı serisinde paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren’e hayat veren Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın 3. filmde de aynı rolleri tekrarlaması bekleniyor.

Önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen Korku Seansı 3 filminin konusu hakkında ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up