Kolpaçino Liderliği Kaptırmadı

Manşet

 

Bu hafta 7 film vizyona girdi ancak gişenin galibi değişmedi. Geçtiğimiz hafta sonu gösterime giren Kolpaçino 3. Devre ikinci hafta sonunda 148 bin 210 bilet satarak zirvedeki yerini korudu. Listenin 2. sırasında ise Kung Fu Panda serisinin üçüncü filmi yer aldı. Kung Fu Panda 3 62 bin 281 kişi tarafından izlendi. Kadrosu ile dikkat çeken Annemin Yarası da listenin üçüncü sırasında kendine yer bulmayı başardı. Film, bu hafta 46 bin 33 bilet sattı ve toplamda 217 bin 471 kişi tarafından izlenmiş oldu.

Ekran Resmi 2016-03-21 17.11.54

Şahan Gökbakarlı Osman Pazarlama listede 5’inci, Uyumsuz serisinin son filmi Yandaş ise 4’üncü sırada yer aldı. Vizyona yeni giren Olaylar Olaylar ve Şeytan Tüyü ise beklenen ilgiyi görmedi. İki filmin toplam bilet sayısı 25 bini geçemedi.

kolpacino

Haftanın en az izlenen filmleri ise, Ölüm ve Ötesi ile Mükemmel Bir Gün oldu. İki film, ilk vizyon haftasında toplamda 2 bin izleyiciyi bile elde edemedi.

vizyon-banner

*veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up