Kocaeli’nde Arabalı Sinema Etkinliği Başlıyor

Türkiye
İzmir ve Nevşehir’den sonra Kocaeli’nde de Arabalı Sinema etkinliği başlıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle Mart ayından beri kapalı olan sinemaların yerini Arabalı Sinema etkinliği aldı. İzmir ve Nevşehir’de düzenlenen etkinliklerin ilgi görmesinin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de harekete geçti. Şehirde vatandaşların keyifli vakit geçirebilmesi için Arabalı Sinema etkinliğini başlatılıyor.

İlki 7. Koğuştaki Mucize filmi ile başlayacak olan etkinlik saat 22.00’da İzmit’te bulunan Büyükşehir Fuar Merkezi otoparkında gerçekleştirilecek.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla etkinliğin duyurusunu yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Arabada Sinema etkinliklerine 7. Koğuştaki Mucize filmi ile başlayacaklarını belirtti. Başkan Büyükakın etkinliklerin Gebze, Körfez, Kartepe, Gölcük ve Kandıra ilçelerinde de düzenleneceğini ifade etti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up