Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Projesiyle Ekranlara Geri Dönüyor

Günün Haberi Türkiye

Marka yüzü olduğu jeans markasının basın toplantısına katılan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir dizi ile ekranlara döneceğini söyledi.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen basın toplantısında açıklamalarda bulunan 34 yaşındaki oyuncu, “Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna, “Hayır korkmuyorum. Yaş almak güzeldir” cevabını verdi.

“Kendimi bir doktor gibi dinliyorum.”

Uzun zamandır ekranlardan uzak yaşayan Tatlıtuğ kişisel gelişime ağırlık verdiğini söyleyerek, “Kendimi bir doktor gibi dinliyorum. Kimse mükemmel değil. Hepimiz hata yapmalıyız ki doğruları görelim ve bir şekilde olgunlaşalım” diye konuştu.

“Hayatta kimse mükemmel değil” diyen ünlü oyuncu “Hatalarımı net olarak eleştiren bir adamım” sözlerini dile getirdi.

“Uykularım kaçıyor.”

Yeni bir dizi ile ekranlara döneceğini söyleyen Tatlıtuğ, “Bu aralar çok stresliyim, bir dizi projemiz var. Yeni bir karakter çıkardığım zaman çok stresli oluyorum. Uykularım kaçıyor. Uykusuz geceler o zaman başlıyor” ifadelerini kullandı.

Tatlıtuğ sosyal medya hakkında ise “Zehirlenmemek için sosyal medyayı dozunda kullanıyorum. Beni kurtaracak kadar teknoloji, onun dışında doğa, toprak ve deniz” diye konuştu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up