Kıvanç Sezer’in Yeni Filmi Küçük Şeyler’den İlk Fragman

Türkiye

Kıvanç Sezer’in Karlovy Vary Film Festivali’nin Ana Yarışma bölümünde yer alan yeni filmi Küçük Şeyler’den fragman yayınlandı.

Babamın Kanatları ile birçok festivalden kazandığı ödüllerle adından söz ettiren sinemacı Kıvanç Sezer, yeni filmi Küçük Şeyler’in çekimlerini geçtiğimiz aylarda bitirmişti. Küçük Şeyler filminin tıpkı Babamın Kanatları’nda olduğu gibi dünya prömiyerini Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştireceği de açıklanmıştı.

54. Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali’nde Ana Yarışma bölümünde yer alacak olan Küçük Şeyler, Babamın Kanatları ile başlayan üçlemenin ikinci filmi.

Orta sınıf mensubu Onur ve Bahar çiftinin yaşadıklarını merkezine alacak olan Küçük Şeyler’in kadrosunda Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak, Seda Türkmen, Müfit Kayacan gibi isimler yer alıyor.

Filmden yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up