Kirsten Dunst’lı On Becoming a God in Central Florida’dan İlk Fragman

Diziler

Kirsten Dunst’ın başrolünde yer aldığı kara komedi dizisi On Becoming a God in Central Florida’dan ilk fragman yayınlandı.

İlk olarak AMC kanalı tarafından geliştirilen On Becoming a God in Central Florida dizisi, daha sonrasında Youtube Premium’da yayınlanmak üzere YouTube tarafından satın alınmış ancak platformun yatırımlarını kısıtlaması üzerine, hazırlık aşamasındaki birçok proje iptal edilmişti. Son olarak Showtime bünyesine taşınan dizinin 25 Ağustos’ta yayınlanmasına karar verildi.

Dizinin başrolünü Kirsten Dunst üstlenirken, oyuncu kadrosunda Dunst’a Alexander SkarsgårdThéodore Pellerin, Beth Ditto, Mel Rodriguez ve Ted Levine eşlik ediyor. Yapımcı kadrosunda ise Robert Frunke ile Matt Lutsky’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin yapımcıları arasında George Clooney ve Grent Heslov da yer alıyor.

Dizinin hikâyesi 1992 yılında Orlando yakınlarındaki küçük bir kasabada su parkında düşük maaşla çalışan Krystal Stubbs (Kirsten Dunst) etrafında şekilleniyor. Stubbs, yalanlar söyleyerek kendisini ilk fırsatta mahvedebilecek güçte olan milliyetçi ve multimilyoner F0unders American Merchandise şirketine girebilmek için çabalamaktadır. Kendine daha iyi bir hayat kurmak için kararlı olan Krystal, şirketin derinliklerine iner ve FAM’in en sadık takipçisi Cody (Théodore Pellerin) ile karmaşık bir ilişki yaşamaya başlar. Giriştiği bu iş bir süre sonra yakınlarını- dost canlısı patronu Ernie (Rodriguez) ve kuşkucu eşi Beti (Ditto)- etkilemeye başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up