‘Kidding’ 2. Sezon Onayını Aldı

Diziler

Jim Carrey’i ekranla buluşturan ‘Kidding’, 2. sezonuyla ekranlarda olacak.

Jim Carrey’li komedi dizisi Kidding’e 2. sezon onayı geldi. David Holstein’in yarattığı dizinin ikinci sezonu 10 bölümden oluşacak ve 2019’da prömiyer yapacak.

Jeff, diğer adıyla Mr. Pickles karakteriyle 20 yılın ardından ekranlara dönen Jim Carrey, uzun yıllardır ekranda olan ve çocukların en sevdiği televizyon programının yüzü olarak boy gösteriyor. Ancak ailesinde patlak veren bir kriz, o güne dek inşa ettiği her şeyi paramparça edecektir. Dizinin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Michel Gondry bulunuyor.

Kidding’in oyuncu kadrosunda Carrey’e Frank Langella, Judy Greer, Catherine Keener, Cole Allen, Justin Kirk, Ginger Gonzaga ve Tara Lipinski gibi isimler eşlik ediyor. 11 Kasım’da final yapmaya hazırlanan dizi yürütücü yapımcılar David Holstein, Michel Gondry, Jim Carrey, Michael Aguilar, Roberto Benabib, Raffi Adlan, Jason Bateman ve Jim Garavente’in imzasıyla ekrana taşınıyor.

Kidding’in ikinci sezonu önümüzdeki yıl içerisinde ekranlara geri dönecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up