Bizimle İletişime Geçin

Film

Kevin Spacey Taciz Davası İçin Ara Verdiği Setlere Dönüyor

Davaların ardından ara verdiği setlere geri dönüyor.

Yayınlandı

tarihinde

Kevin Spacey

Hakkında açılan birden fazla taciz ve cinsel saldırı suçlamasının ardından Hollywood’un kapı dışarı ettiği oyuncu Kevin Spacey, yeniden film setlerine dönemeye hazırlanıyor.

Adına açılan birden fazla taciz ve cinsel saldırı suçlamasının ardından House of Cards dizisinden atılan ve All the Money in the World adlı filmden sahneleri silinen Kevin Spacey, tekrar film setlerin dönmeye hazırlanıyor. Açılan davaların ardından Hollywood’un kapılarını kapattığı oyuncu, İtalyan yapımı L’uomo Che Disegno filminin başrol oyuncusu olacak. Dio Franco Nero‘nun yönetmen koltuğuna oturacağı film, engelli bir ressamın hayatını konu alacak.

Yönetmen Franco Nero, ABC gazetesine verdiği röportajında şunları dedi:

“Kevin, filmin bu parçası olmayı kabul ettiği için çok mutluyum. Onu mükemmel bir aktör olarak görüyorum ve filme başlamak için sabırsızlanıyorum”

American Beauty, The Usual Suspects gibi filmlerde rol almış 61 yaşındaki oyuncu Kevin Spacey, iki erkek tarafından henüz çocuk oldukları 1980’li yıllarda cinsel saldırı suçuyla 2017 yılında açtıkları dava ile halen yargılanmaya devam ediyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Film

Natalie Portman “Days of Abandonment”tan Ayrıldı

HBO projesi iptal edildi.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Oscar’lı Natalie Portman’ın HBO ekranlarında seyirciyle buluşacak olan “The Days of Abandonment” filminden ayrıldığı açıklandı.

Başrolünde Natalie Portman‘ın yer alacağı duyurulan HBO filmi “Days of Abandonment“tan üzücü haber geldi. Portman‘ın çekimlerine çok az bir süre kaldığı açıklanan filmden ayrıldığı açıklandı. İsmin beklenilmeyen bir kişisel nedenden dolayı projeden ayrıldığı ve bir daha geri dönemeyeceği belirtildi.

Film, mutlu bir evlilik için hayallerinden vazgeçen Tess adında bir kadının kocası tarafından terk edilmesini konu alacaktı. Filmin idari yapımcılığı ise Maggie Betts, Sophie Mas ve Natalie Portman tarafından yapılacaktı. Sophie Mas aynı zzamanda filmde Portman‘a oyuncu olarak da eşlik edecekti. Filmin yönetmen koltuğuna ise daha önce Novitiate filminin yönetmiş Maggie Betts oturacaktı. Betts aynı zamanda filmin senaryosunu da kaleme almıştı.

HBO yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Yetenekli ekibimiz ve bizler, bu harika projeyi gerçekleştiremeyeceğimiz için çok üzgünüz. Oyuncularımıza, yapım ekibimize ve bu ana kadar emeği geçen herkese sıkı çalışmaları için içten teşekkür ediyoruz.”

Okumaya Devam Et

Türkiye

“The Suicide Squad” Türkiye Gişesinde Zirvede

Haftanın en çok seyredileni!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Haftanın en çok izlenen filmleri belli oldu. Uzun süredir merakla beklenen “The Suicide Squad” vizyona girdiği ilk üç gününde, 35 bin 966 seyirci tarafından seyredilerek Box Office Türkiye hafta sonu listesinin birincisi oldu.

Sinemaların normalleşmesi ile birlikte önemli filmler de vizyona girmeye başladı. Bu haftanın öne çıkan filmleri arasında gişeyi zirvede noktalayan yapım ise uzun süredir hayranları tarafından merakla beklenen The Suicide Squad oldu. Vizyona girdiği ilk üç gününde yaklaşık olarak 35 bin 966 seyirci tarafından seyredilen film, Box Office Türkiye hafta sonu listesini birincilikle kapattı.

30 Temmuz – 01 Ağustos hafta sonunun toplam seyirci sayısının 155 bin civarında olduğu açıklanırken listenin devamı şu şekilde sıralandı:

Okumaya Devam Et

Türkiye

“Mandıra Filozofu”nun Çekildiği Yer Yandı

Çökertme Koyu küle döndü.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Türkiye’nin belli kesimlerinde çıkan yangınlar sonrasında “Mandıra Filozofu”nun çekildiği Çökertme Koyu da küle döndü.

Başrolünde Müfit Can Saçıntı‘nın bulunduğu komedi filmi “Mandıra Filozofu“nun çekildiği Çökertme Koyu da küle döndü. Ülkemizin belli yerlerinde halen devam eden yangınlar sonucunda küle dönen Çökertme Koyu’nun son hali Arda Esen, Müfit Can Saçıntı ve filmin yapımcısı Birol Güven tarafından paylaşıldı.

Esen yaptığı paylaşımı şu açıklma ile paylaştı:

“Hepimize geçmiş olsun. Mandıra Filozofu filmine ev sahipliği yapan eşsiz güzellikteki Çökertme Koyu artık bir kül yığını. Cennetti, cehenneme döndü maalesef. Kelimeler kifayetsiz. Arayan soran tüm dostlarımıza teşekkür ederiz…”

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler