“Kendi Paramızla Rezil Olduk”

Genel Manşet

Behzat Ç.’nin starı Erdal Beşikçioğlu ile yapımcı Tarkan Karlıdağ, katıldıkları Böyle Bir Şey Var mı? programında Van yardımı konusuna açıklık getirdi.

Tarkan Karlıdağ, “Biz Türkiye’deki ilk günün ilk seansını depremzedelere bağışlayacağımızı açıklamıştık ama ‘ilk günün tüm hasılatı’ ifadesinin yer aldığı haberlerle karşılaştık. İlk günün ilk hasılatı olarak 8 bin lira topladık. Üzerine para koyduk ve 35 bin liraya tamamladık. Buna rağmen biz depremzedelerin üzerinden pirim yapmaya çalışan insanlar olarak gösterildik. Paramızla rezil olduk. Bağış yapacağımızı açıkladığımız için pişman olduk” dedi.

Behzat Ç.’den sonra çekilecek ve Erdal Beşikçioğlu’nun da oynayacağı yeni dizi hakkında ipucu veren Karlıdağ, “Behzat Ç’yi unutturacak bir rol olacak. Tarihe uzanacağız. Makedonya’ya gidiyoruz mekan bakmak için” diye konuştu.

Dizinin 13 Kasım’da başlayacak yeni bölümlerine Ahmet Uğurlu ve Mine Tugay dahil oldu.

sinefesto.com/Gizem Uyanık

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up