Keanu Reeves’in yazdığı çizgi romanın haklarını Netflix satın aldı

Hollywood
Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi haline gelen Keanu Reeves’in kaleme aldığı BRZRKR çizgi romanının haklarını Netflix satın aldı.

Matrix serisinin ardından John Wick ile son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Keanu Reeves, ana karakter olarak yer aldığı bir çizgi roman kaleme aldı. BRZRKR isimli roman, yüzyıllar boyu dünyayı dolaşan ve ABD hükümeti tarafından gizli görevlere gönderilen ölümsüz bir adamı konu alıyor.

Boom Studios‘un web sitesi üzerinden resmi bir duyuruda bulunan Reeves, “Küçüklüğümden beri çizgi romanları çok sevdim ve sanatsal olarak benim üzerimde önemli bir etkisi oldu,” dedi. Doctor Who‘nun çizeri Alessandro Vitti’nin elinden çıkan BRZRKR, Ekim ayı itibariyle ilk bölümüyle raflardaki yerini alacak.

USA Today sitesinin haberine göre ise, çizgi romanın yayın haklarını Netflix satın aldı. Böylelikle Keanu Reeves‘in başrolünde yer aldığı bir uyarlamayı yakın tarihte duyabileceğimiz anlamına geliyor.

Kaynak: Collider, usatoday

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up