Keanu Reeves ve Winona Ryder Başrolde: Destination Wedding

Hollywood
Keanu Reeves ve Winona Ryder’ın başrollerini üstlendiği romantik komedi filmi, Destination Wedding’den ik fragman yayımlandı.

Destination Wedding, aşk konusundaki düşünceleri oldukça karamsar olan iki düğün konuğunu odağına alıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Victor Levin‘in üstlendiği Destination Wedding, Reeves ve Ryder ikilisini dördüncü kez bir araya getiriyor.

Filmin Konusu

Frank ve Lindsay davet edildikleri düğüne katılmak zorunda olan iki kişidir. Düğüne dek birbirlerini tanımayan bu kadın ve erkek, ortak bir paydada buluşmaktadır. İkisi de duygusal olarak hasarlı ve aşka küskündür. Ancak bütün hafta sonunu birlikte geçirmek zorunda kaldıklarından, birbirlerinden hiç hoşlanmamalarına rağmen bir çekim hissederler. Peki edindikleri deneyimlere rağmen yine de umuda bel bağlamak yerinde bir karar mıdır, yoksa tekrarlanan bir hatadan mı ibaret olacaktır?

Kadrosunda Dj Dallenbach‘ın da bulunduğu film 24 Ağustos 2018′de vizyonda.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up