Film > Dünya > Hollywood 10 ay önce

Sinefesto

Keanu Reeves, "Constantine 2" için Israr Etmeyi Hiç Bırakmadı

Constantine

Keanu Reeves, Constantine 2 için ısrar etmekten hiç vazgeçmediğini söylüyor ve stüdyodan neredeyse her yıl bir devam filmi istediğini itiraf etti.

Keanu Reeves, Constantine 2 için ısrar etmekten hiç vazgeçmediğini söylüyor. Constantine, 2005 yılında yayınlanan ilk filmi olan Hellblazer çizgi roman serisine dayanıyor. Karakteri İngiliz yerine Amerikalı yapmak ve lanetlenmesinin ardındaki nedenleri değiştirmek gibi özelliklerini değiştirdiği için karışık bir tepkiyle karşılandı. Ancak film, yıllar sonra aradığı ünü buldu ve devam filmi nihayet 2022'de onaylandı. Hem Reeves hem de orijinal yönetmen Francis Lawrence geri dönecek.

Total Film  ile konuşurken Reeves, sevdiği bir karakter olduğu için Constantine'i asla bırakamayacağını itiraf etti. Oyuncu stüdyoyu rahatsız etti ve neredeyse her yıl onlara Constantine 2'yi yapıp yapamayacaklarını sorduğunu itiraf etti. 

Reeves, "Yarım kalmış bir iş miydi bilmiyorum ama kesinlikle sevdiğim bir roldü ve yönetmen Francis Lawrence'ın harika bir iş çıkardığını düşündüm. O karakteri oynamayı çok sevdim ve filmden gerçekten keyif aldım. [Oliver Twist sesini taklit ediyor] 'Biraz daha alabilir miyim?' ... Neredeyse her yıl sormaya devam ettim. 'Lütfen yapabilir miyim?' [ve] 'Hayır, hayır!' Bu yüzden heyecan verici. Neredeyse açık bir oyun alanı gibi, umarız bir şeyler hazırlar ve içinde oynarız. Bunu sabırsızlıkla bekliyorum ve umarım gerçekleşebilir. Kesinlikle bu rüyayı gerçekleştirmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım." ifadelerini kullandı.

Screen Rant.

İlginizi Çekebilir