Karayip Korsanları Devam Filmi İle Geri Dönüyor

Dünya

karayip-korsanlari-5-geliyor-4250804_7348_o

Başrolünde Johnny Deep’in yer aldığı “Pirates of The Caribbean: Dead Man Tell No Tales” ile Karayip Korsanları serisi devam edecek.

Karayip Korsanları 2003 yılında “Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti” ile Abd’de 305 milyon dolarlık bir hasılat elde etmişti. Uluslararası 348 milyon dolar hasılat eden filmin toplam kazancı 654 milyon doları bulmuştu. Başta yapımcılar tarafından beğenilmeyen filmin yapımcılığını Disney üstlenmişti.

Devam filmi olarak Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı (Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest), Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu (Pirates of the Caribbean: At World’s End) ve Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) çekilmişti. Yeni çekilecek olan filmin hikayesinin bu filmlere bağlanıp,bağlanılmayacağı henüz belli değil. Jeff Nathanson’ın senaryosunu yazdığı filmi Joachim Ronning ve Espen Sandberg yönetecek. Filmin çekimleri Ocak ayında başlayacak ve 2016 yılında vizyona girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up