Kapan Filminin Ekibi Seyirci ile Buluşacak

Günün Haberi Türkiye

Bugün vizyona giren Seyid Çolak imzalı Kapan, film ekibinin katılımı ile Kadıköy Sineması’nda özel bir gösterim gerçekleştirecek.

Serender, Soğuk, Kara Kar gibi kısa filmleriyle adından söz ettiren genç yönetmen Seyid Çolak’ın ilk uzun metraj filmi Kapan, Kadıköy Sineması‘nda 14 Kasım Cumartesi (yarın) günü saat 18.00‘de seyirciler ile film ekibini buluşturacak. Film ekibinin katılımı ile gerçekleşecek olan gösterime herkesi davet eden Kapan, seyircilerine gizem dolu dakikalar vadediyor.

Dünya prömiyerini Moskova Film Festivali’nde gerçekleştiren film, bir adada yaşam süren beş balıkçı arkadaşın tek düze hayatlarının aralarından birisinin nedeni bilinmeyen bir şekilde ortadan kaybolmasını konu alıyor.

Katıldığı festivallerde dikkat çeken yapımın oyuncu kadrosunda; Onur DilberMünibe MilletSerkan AltıntaşYasemin GirginSami AksuGüliz Oktar ve Yüksel Akça gibi isimler bulunuyor.

Filmin fragmanı için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up