“Kanunsuzlar” 19 Eylül’de Sinemalarda

Gelecek Program Türkiye

Kanunsuzlar

Yapımcılığını Orçun Benli’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda, daha önce Adını Feriha Koydum ve Umutsuz Ev Kadınları dizilerinin yönetmenliğini yapan Barış Erçetin oturuyor.

Çekimleri Çorlu’da gerçekleşen ve 3 haftada tamamlanan filmin başrollerini Bülent Çolak ve Orhan Eşkin’in yanı sıra İhsan Gedik, Levent İnanır, Rıza Sönmez, Fatih Koyuncu, Kerem Coragil, Sarp Bozkurt, Aslı Altaylar, Umut Temizaş, Erdinç Kurt gibi oyuncular paylaşıyor.

Fragmanı İzlemek için Tıklayın!

Müzikleri PMC imzası taşıyan filmin görüntü yönetmenliğini, daha önce Kurtlar Vadisi ve Tatar Ramazan dizilerinin de görüntü yönetmeni olan Bekir Toplar yaptı. Chantiers Film’in 100 kopya olarak dağıtımını yaptığı “Kanunsuzlar” 19 Eylül’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin Konusu

İso (Orhan Eşkin) ve Cengo (Bülent Çolak) macera sever iki arkadaştır. Bir gün 1965 model  kırmızı renkli Mustang araba ile yolculuğa çıkarlar. Fakat şeytanın işi yoktur ve yolculuklarında başlarına bela olacak çoraplar örer! Bir gün, kurye olarak bir çantayı, bir alıcıya götürmeleri istenir. Çantada ne olduğunu bilmeyen iki kafadar, emanet bir araba ile yola çıkarlar. Yol boyunca çantada ne olduğuna ilişkin varsayımlarda bulunurlar. Çantada mutlaka değerli bir şey vardır. Bu düşüncelerle çantayı açarlar ama içinden sandıkları gibi para çıkmaz. Teslimat adresine varana kadar ikilinin başlarından geçen olayları anlatan filmde, olaylar sadece bununla sınırlı kalmaz, teslimatı yaptıktan sonra da onları kötü bir sürpriz beklemektedir…

Kanunsuzlar Film Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up