Kansere Yakalanan Tarık Akan’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Günün Haberi Türkiye

14 ay önce kansere yakalanan ardından da uzun süre dışarı çıkmayan Tarık Akan, yakın çevresinden bile bu bilgiyi sakladığı öğrenildi.

Arkadaşları ve hayranları üzülmesin diye sürekli grip olduğunu söyleyen Akan, Bodrum’a yerleştiği iddia edilmişti.

Tedavi süreci devam eden ve başta oğlu Barış Üregül olmak üzere ailesi yalnız bırakmadığı Tarık Akan sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Hastalığıyla ilgili konuşan Akan şunları söyledi: Evet haberler doğrudur ama kendimi gayet iyi hissediyorum. Bodrum’daki evime falan kapanmadım. Şu an İstanbul’daki evimdeyim.

Ölmedim, hayattayım daha. Kötü bir şey yok. Her şey yolunda. Aylardır hastalıkla mücadele ediyorum, şu an için sağlık durumum iyi.

yesilcamin-yildizind-d4f5f54ce52e850b2602

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Tarık Akan’a ilk destek başka bir Yeşilçam ustasından geldi! Kanser hastalığına karşı mücadelesini iki kez kazanan ve Tarık Akan’la oynadığı filmler ve canlandırdığı karakterler ile bir döneme damgasını vuran Filiz Akın, katıldığı bir programda Tarık Akan’a destek dolu mesajlar gönderdi.

Ünlü sanatçı Filiz Akın, bu hastalık ile mücadelede sevgi ve moralin oldukça önemli olduğuna dikkat çekerek, sanatçı dostlarından, Tarık Akan’ın sevenlerinden ve hayranlarından sevgi dolu mesajlar iletmelerini ve bol bol dua etmelerini söyledi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up