Kalbine Bak, Yerinde mi?

Festivaller

14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin Tanıtım Filmi,yayınlanmaya başladı.

!f-istanbul-2015-afisi-45-379-2

Festivalin “Kalbine Bak, Yerinde mi?” adlı 2015 kampanyasının yüzü de olan film, Türkiye’nin önde gelen ajanslarından Rafineri ve prodüksiyon şirketi Anima ortaklığıyla çekildi.
Bir ay önce yayınlanan ve blender’da parçalanan bir kalbin hikâyesinin anlatıldığı teaser’ın devamı olan !f 2015 Tanıtım Filmi, kalbi boş insanların arasında çaresizce dolaşan bir kalbin başından geçenleri konu alıyor. Tanıtım Filmi’nde izleyeceğimiz, sokakta yatan kalbi bulup ne yapacaklarını bilemeyen kalbi boş insanlar, !f İstanbul’un posterinde de karşımıza çıkacak.
İşte tanıtım filmi:https://www.youtube.com/watch?v=NTsskxXmvH4

14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 12-22 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul’da, 26 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek. !f İstanbul bağımsız sinemanın en iyilerini, yılın çok konuşulan ve bol ödüllü filmlerini sinemaseverlerle buluştururken, !f music partileriyle İstanbul’un eğlence hayatına alternatif olacak, !f² ile de 34 şehir, 40 farklı noktaya film götürecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up