Kadrosu İle Dikkat Çeken Last Flag Flying’den İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood Yakında
Kadrosu İle Dikkat Çeken Last Flag Flying’den İlk Fragman

Kadrosu İle dikkat çeken Richard Linklater’in son filmi Last Flag Flying’den ilk fragman yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Steve Carell, Bryan Cranston, Laurence Fishburne’nin yer aldığı Last Flag Flying, bu yılın Oscar Ödülleri için favoriler arasına girdi. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yul Vazquez, J. Quinton Johnson, Kate Easton, Mark Falvo ve Richard Robichaux’nun yer alıyor. Yönetmen Richard Linklater senaryoyu da kaleme alan isim.

Last Flag Flying’in Konusu

Darryl Ponicsan’ın aynı adlı romanından uyarlanan film 11 Eylül sonrası Amerika’sına atıfta bulunuyor. Vietnam Savaşı’nın izlerini taşıyan üç emekli asker Doc, Sal ve Mueller kutsal bir görev adına bir araya geliyor: Doc’un Irak Saldırısı’nın ilk günlerinde öldürülen tek çocuğuna doğru bir cenaze töreni düzenleyebilmek. Üçlünün arkadaşlık, dayanışma, aile temaları etrafında gerçeklerle yüzleşmesinin hikayesinin anlatıldığı yapım 3 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up