Kadir Çöpdemir ve Yeşim Salkım’dan Bahtiyar Bahtıkara

Türkiye Yakında

Ünlü oyuncu Kadir Çöpdemir ile Yeşim Salkım “Bahtiyar Bahtıkara” adlı komedi filmi için kamera karşısına geçiyor. Çöpdemir, filmde 36 kez evlilik girişiminde bulunup evlenemeyen Bahtiyar Bahtıkara karakterini Salkım ise başından 2 evlilik geçmiş bir kadını canlandıracak.

Yapımcılığını RNK Film adına İhsan Karademir ile Mehmet Yıldırım’ın yaptığı yönetmenliğini ise Ergin Yılmazer’in yapacağı senaryo yazarlığını İbrahim Bakırhan, Ergin Yılmazer ve Kadir Maraşlı’nın yazdığı komedi filmi “Bahtiyar Bahtıkara”nın çekimleri başlıyor. Çekim öncesi filmin oyuncuları ve film ekibi Üsküdar Fethipaşa Korusu’nda hafta sonu kahvaltıda bir araya geldiler. Çekimler Fethiye – Seydikemer ilçesi Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün desteği ile turizme destek olmak amacıyla beldeye bağlı turistik yerler olan Seydikemer, Saklıkent, Ören ve Seki’de yapılacak.

Filmin diğer oyuncu kadrosunda Metin Zakoğlu, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Duygu Çelebi, Gülnihal Demir, Mustafa Şen, Yaşar Uzer, Yasemin Tunca yer alıyor.

Filmin kamera arkasından ilk görüntüler…

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up