Kadınlar’ın Film Festivali ‘Filmmor’ Başvuruları Bekliyor

Festivaller

12. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali2003 yılında kurulan ve sadece kadınların katılımına açık olan Filmmor Kadın Kooperatifi tarafından düzenlenen 12. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali için başvurular devam ediyor.

2014 Mart ayının ikinci haftası İstanbul’da başlayacak, gezici gösterimlerle devam edecek 12. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali’ne yönetmeni ya da yönetmenlerinden biri kadın olan filmler, en geç 01 Kasım 2013 tarihine kadar İngilizce altyazılı DVD ya da VCD ön izleme kopyalarıyla birlikte; Katılım Formu, Filmin yönetmeni/yönetmenlerinin fotoğraf ve özgeçmişi, Filmden iki fotoğraf (yüksek çözünürlükte),Varsa filmin basın dosyası, Filmin kısa özeti ve künyesini elektronik ortamda Filmmor Kadın Filmleri Festivali, İstiklal Caddesi Bekar Sokak No: 9/6 34435 Beyoğlu/İstanbul adresine gönderilmesi gerekiyor.

Katılım Formunu İndirmek için Tıklayın!

Bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilecek festival;

– Kadınların ve kadınların deneyimlerinin, sorunları kadar başarı ve üretimlerinin de görünürlüğünü artırmak,

– Kadınların sinemaya / kendilerini ifade edebilecekleri iletişim alanlarına katılımını artırmak

– Kadınlar arası ulusal ve uluslararası deneyim alışverişi ve iletişim olanaklarını artırmak,

– Kadınların kültürel ve demokratik katılımına katkıda bulunmak amaçlarıyla yapılıyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up