Kadını Oynamak Başlı Başına Fiziki ve Ruhsal Hazırlık İstiyor

Türkiye

Baba Parası filminde 3 farklı karakteri canlandıran Ahmet Kural: “Kadını oynamak başlı başına fiziki ve ruhsal hazırlık istiyor.” açıklamasını yaptı.

Vizyon hazırlıkları yoğun bir şekilde devam eden Baba Parası’nın başrol oyuncularından Ahmet Kural, filmde üç farklı tiplemeyle seyirci karşısına çıkacak.


Farklı tiplemeleri canlandırmanın zorlu olduğu kadar keyifli de olduğunu söyleyen oyuncu, “Bu rollerden birinde kadın oluyorum. Kadını oynamak başlı başına fiziki ve ruhsal hazırlık istiyor. Öte yandan bir de şivesiyle de apayrı bir komiklik yaşatan Kıbrıslı taksi şoförü Selim var. Finalde de farklı sürpriz bir tip daha geliyor… Replikleri, makyajı ve davranış biçimleri tamamen farklı bu üç tipi, aynı yapımda oynamak, zor olduğu kadar da büyük bir şanstı” dedi. 

Başrollerinde Ahmet KuralMurat CemcirDevrim Yakut, Rasim Öztekin’in yer aldığı Baba Parası, 1 Ocak 2020’de sinemaseverlerle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up