Kadıköy Parklarında Sinema Keyfi

Türkiye

Geçtiğimiz yaz Kadıköy Parklarında yapılan yıldızlar altında sinema gösterimlerine bu sefer müzik, geleneksel sahne sanatları eklenerek devam ediyor.

acik_hava_sinemasi_kapali_gise13737049860_h1049047

22 Haziran’da başlayacak ‘Kadıköy’de Yaz Keyfi’ etkinlikleri Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri 6 parkta gerçekleşecek. Üç hafta sürecek etkinlikte Pazartesi günleri Karagöz- Hacivat’dan, Aşuk- Maşuk’a, Kukla Gösterileri ve Meddah Oyunlarına geleneksel sahne sanatlarının sergileneceği park etkinliklerinde arşamba akşamları ise sahne müzik gruplarının olacak.Her akşam 21:30’da başlayacak etkinliklerde Cuma ve Cumartesi akşamları ise vizyon filmleri gösterilecek. Aşk Tesadüfleri Sever, Deliha, Bana Masal Anlatma, Mandıra Filozofu İstanbul, Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor gibi beğenilen filmler seyirciyle buluşacak.

3 hafta boyunca etkinlik yapılacak parklar ise şunlar: Doğa Parkı, Moda Parkı, Ali İsmail Korkmaz Parkı, Koşuyolu Mahalle Evi, Kadıköy Akademi Bahçesi, Kriton Curi Parkı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up